O nas

Pracami w drewnie i metalu zajmujemy się od kilkunastu lat. Tym, na co szczególnie zwracamy uwagę w naszych projektach jest trwałość i wytrzymałość. Z własnego doświadczenia wiemy, jak często meble i konstrukcje zmieniają zakres swoich zastosowań. Coś co miało być tylko lekkim zadaszeniem tarasu nagle staje się również konstrukcją nośną huśtawki dla czwórki energicznych dzieci. Regał, na którym stały tylko wazony i pamiątki z wakacji musi pomieścić ważącą 150 kg kolekcję książek.

O naszych projektach

Charakter projektów nanzo.pl to połączenie naszych pomysłów oraz pomysłów naszych klientów. Na przekazaną nam wizję nakładamy nasze doświadczenie i wiedzę techniczną, by wspólnie z klientem wypracować finalne rozwiązanie. Głównym celem jest by finalny produkt cieszył przyszłego właściciela. Nigdy nie zapominamy jednak, by to co tworzymy było estetyczne, trwałe, bezpieczne oraz mieszczące się w zakładanym budżecie.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy poszukują czegoś nieszablonowego, dopasowanego do ich wyjątkowych potrzeb, dla których oferta dużych sklepów meblowych jest niewystarczająca. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego, pięknego i solidnego, coś naprawdę Waszego, czym cieszyć się będziecie przez długie lata.

Czekamy na Wasze pomysły

Jeśli podoba Wam się to co robimy i chcecie z nami stworzyć coś nowego – zadzwońcie lub napiszcie – będzie nam miło Was poznać!


Zespół nanzo.pl