You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Stół ogrodowy

Czy zdarzyło wam się kiedyś, że wasze meble w ogrodzie zostały porwane przez porywisty wiatr lub uszkodzone przez inne, niszczycielskie siły natury? Jeżeli tak, to zapoznajcie się z naszą propozycją.

Przedstawiamy stół ogrodowy wykonany ze stali (profile stalowe o różnych przekrojach, ze ścianką min. 2 mm) z wypełnieniem z litego drewna świerkowego. Waga stołu ok. 65 kg, dzięki czemu jest on stabilny i nie poddaje się wiatrom i burzom. Gięta powierzchnia blatu dodaje mu atrakcyjnego wyglądu, a konstrukcja i sposób mocowania podstawy pozwala wygodnie siedzieć (z dużą przestrzenią na nogi) 8 osobom. W razie potrzeby pomieści nawet 10 osób.

Opis techniczny

Szczegóły techniczne

Stół wykonany jest z 4 elementów stalowych (wykonanych z profili o gr. 2mm), skręcanych na śruby. Podstawa posiada regulowane stopy, dzięki czemu z łatwością zostanie dopasowana do nierównych powierzchni w ogrodach, czy na tarasie.

Przykładowe wymiary: D=200cm x S=100cm x W=75cm. Waga: 65kg.

Wykończenie: malowanie proszkowe w palecie RAL, lakier bezbarwny.

Jak tworzymy nasze meble?

Najpierw projekt!

Prace rozpoczynamy od rozmowy - na podstawie Twoich słów i naszego doświadczenia tworzymy komputerowy projekt. Dzięki niemu wiemy, że mebel lub konstrukcja jaka finalnie powstanie będzie w 100% spełniać Twoje oczekiwania.

Następnie realizacja.

Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany przystępujemy do jego realizacji. Dzięki użytym narzędziom i materiałom produkt, który trafi w Twoje ręce jest bardzo dobrej jakości.