You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Podpory pod sztangi

Ćwiczysz już dość długo i zacząłeś dostrzegać ograniczenia sprzętu na którym trenujesz? Za mały udźwig, zabezpieczenia nie w tym miejscu?

Sprzęt wykorzystują Twoje dzieci w sposób inny niż opisany w instrukcji?

Na załączonych zdjęciach widać drogę od projektu na kartce, przez model 3D aż do finalnego produktu. Zestaw dwóch podpór pod sztangi zrealizowano przez nas na indywidualne zamówienie.

Duża, stabilna podstawa, zabezpieczenia przed wypadnięciem gryfu, gdy do sprzętu dobiorą się nasi milusińscy i wymyślają własne zestawy ćwiczeń. Podwyższona wytrzymałość oraz zabezpieczenia wykonane w sposób dopasowany do charakteru treningów wykonywanych przez właściciela..

Opis techniczny

Szczegóły techniczne

Konstrukcja wykonana ze spawanych profili stalowych.

Przykładowe wymiary: D=70cm x S=70cm x W=110-180cm. Waga pojedynczej podpory: 30kg. Nośność pojedynczej podpory: 200 kg.

Wykończenie: Każda z podpór wyposażona jest w regulowane stopy, także sprzęt może być wykorzystywany również na nierównym podłożu np. w ogrodzie. Całość konstrukcji pomalowana proszkowo w dwóch kolorach.

Jak tworzymy nasze meble?

Najpierw projekt!

Prace rozpoczynamy od rozmowy - na podstawie Twoich słów i naszego doświadczenia tworzymy komputerowy projekt. Dzięki niemu wiemy, że mebel lub konstrukcja jaka finalnie powstanie będzie w 100% spełniać Twoje oczekiwania.

Następnie realizacja.

Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany przystępujemy do jego realizacji. Dzięki użytym narzędziom i materiałom produkt, który trafi w Twoje ręce jest bardzo dobrej jakości.