Kuchnie na wymiar, meble kuchenne

Kuchnia to bez wątpienia kluczowe pomieszczenie w każdym domu - tu przygotowujemy posiłki, jemy, rozmawiamy, bawimy się z dziećmi a nawet spotykamy z przyjaciómi.

Przestrzeń ta musi być ergonomiczna, bezpieczna, funkcjonalna. Przede wszystkim musimy się w niej jednak dobrze czuć. Dlatego najlepiej by kuchnia była wykonana "na wymiar" - czyli z uwzględnieniem warunków architektonicznych pomieszczenia ale także charakteru i oczekiwań jej użytkowników.

Wspólnie z Tobą zaprojektujemy a następnie wykonamy funkcjonalną i estetyczną zabudowę kuchenną lub zmodernizujemy już istniejącą.
Bardzo często z pozoru mała zmiana, jak wymiana frontów lub dodanie dodatkowych szuflad, sprawia że "stara" kuchnia odżywa na nowo.

Szczegóły techniczne

Szczegóły techniczne

Zabudowy kuchenne budujemy w oparciu o:

  • szafki oraz fronty z płyt meblowych i ich pochodnych (mp. płyty lakierowane z MDF, pokryte akrylem)
  • blaty z drewna litego lub z płyty
  • wysokiej jakości okucia i akcesoria (np: zawiasy, domykacze, prowadnice szuflad, listwy oświetleniowe LED, kosze cargo)

Jak tworzymy nasze meble?

Najpierw projekt!

Prace rozpoczynamy od rozmowy - na podstawie Twoich słów i naszego doświadczenia tworzymy komputerowy projekt. Dzięki niemu wiemy, że mebel lub konstrukcja jaka finalnie powstanie będzie w 100% spełniać Twoje oczekiwania.

Następnie realizacja.

Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany przystępujemy do jego realizacji. Dzięki użytym narzędziom i materiałom produkt, który trafi w Twoje ręce jest bardzo dobrej jakości.